Юлія Тимошенко: Нам потрібен бюджет перемоги та розвитку

Юлія Тимошенко: Нам потрібен бюджет перемоги та розвитку

Проаналізувавши проєкт бюджету-2024, ми дійшли висновку, що він не відповідає викликам сьогодення. Тому команда «Батьківщини» вже готує цілий пакет правок до нього, щоб усунути всі неефективні видатки та направити кошти на потреби ЗСУ, допомогу найменш захищеним, підтримку бізнесу. 

Про це повідомила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у відео на своєму YouTube-каналі.

Державний кошторис на 2024 рік вона вважає незбалансованим і нікчемним, а винним у цьому називає непрофесіоналізм урядовців.

«Хіба можна в бюджеті на наступний рік мільярдами гривень фінансувати «Єдиний марафон» і на 22 мільярди збільшувати зарплату чиновникам в тилу? Хіба можна витрачати гроші на корупційні програми, якими нашпигований цей бюджет в той час, коли на наступний рік на 60,8 мільярда зменшили фінансування Міноборони, тобто на захист нашої держави? І, наприклад, на 91 мільярд менше запланували, ніж у цьому році, на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння й військової техніки. Це що не пріоритет?» – обурилася лідерка «Батьківщини».

Водночас, за її словами, видатки в бюджеті-2024 на соціальний захист, зокрема зарплати, пенсії, виплати по безробіттю тощо, катастрофічно зменшені та не відповідають мінімальному прожитковому рівню.

«Це не просто бюджет, який сформований війною. Це бюджет, який, на жаль, сформований непрофесіоналізмом, корупцією, а іноді свідомим зароблянням нечесних грошей на бюджеті Україні», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона додала, що команда «Батьківщини» готує пропозиції до проєкту бюджету-2024, щоб зробити його більш соціально орієнтованим і справедливим.

«Ми проаналізували в бюджеті абсолютно всі неефективні витрати – лобістські, корупційні. Їх тут назбирається на сотні мільярдів. Ми хочемо, щоб в бюджеті зникли ці видатки, і ці гроші віддали армії та людям, – сказала лідерка «Батьківщини». – Вірю, що у сесійній залі знайдеться більшість свідомих і патріотичних депутатів, які керуватимуться національними  інтересами та турботою про людей».

Залиште коментар