Юлія Тимошенко: В Національному банку змінювати треба не лише прізвища, а й стратегію – в інтересах звичайних українців

Юлія Тимошенко: В Національному банку змінювати треба не лише прізвища, а й стратегію – в інтересах звичайних українців

Керівництво НБУ треба було змінити ще рік тому. Але однієї зміни прізвищ недостатньо. Потрібно розслідувати злочини, що здійснювалися під прикриттям колишнього керівництва Нацбанку, притягнути до відповідальності винних, а головне – змінити фінансову стратегію в інтересах вітчизняної економіки та звичайних українців.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу». Лідер партії озвучила головний висновок звіту, оприлюдненого українськими фінансистами, банкірами та вченими, в якому детально проаналізована діяльність керівництва НБУ за останні шість років.

«Висновок цього документа дуже простий – Національний банк України перетворений в інструмент знищення економіки країни, соціальної політики, Національний банк перетворився, по суті, в інструмент ліквідації незалежної держави», – зазначила Юлія Тимошенко.
Голова партії запевнила, що ініціюватиме створення парламентської слідчої комісії для розслідування злочинів, які здійснювалися керівниками Національного банку.
«Я звернуся до всіх лідерів фракцій для того, щоб зробили ТСК, запросили всіх банкірів, яких по суті знищили за ці роки, запросили експертів і повністю розклали те, що відбувалося в Нацбанку за останні шість років, на молекули й атоми. Якщо не робиться аудит державний, то треба, щоб парламент зробив цей аудит», – наголосила Юлія Тимошенко.
Отримані в результаті розслідувань документи, зауважила лідер партії, будуть передані до Служби безпеки України.

«Усі ці документи я особисто зберу та передам в СБУ. Це їхні питання – фінансові та економічні злочини проти України. Бо Служба безпеки України мусить сказати усій країні, що з нами робили шість років, як поводилися з нашою економікою, з НБУ. Я б хотіла побачити, хто, окрім Петра Порошенка, користувався схемами, від яких втратив кожен українець», – додала Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» впевнена, що Україні потрібна інша стратегія роботи Національного банку, спрямована на добробут України та її людей.

«Наша фракція буде голосувати за звільнення Якова Смолія, але не як за людину, а як за ту хибну, спрямовану проти України стратегію, яку вони проводили шість років. І потрібно змінювати не лише Голову НБУ – потрібно змінювати стратегію Національного банку, всю фінансово-кредитну політику та прибрати спекулянтів від годівниці!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Залиште коментар