Юлія Тимошенко закликала місцевих депутатів вимагати від уряду негайного зниження ціни на газ

Юлія Тимошенко закликала місцевих депутатів вимагати від уряду негайного зниження ціни на газ

Ситуація щодо необдуманого підвищення владою тарифів на газ і тепло, яка вже викликала збурення людей по всій країні, – критична і вимагає негайних рішень. «Батьківщина» пропонує швидкий та ефективний план розв’язання кризи й закликає місцеві ради по всій країні вимагати від центральної влади його втілення.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у дописі на своїй Facebook-сторінці.

«Досить експериментів! Я закликаю депутатів партії «Батьківщина» по всій країні, а також представників інших сил, яким небайдужий добробут українських родин, скликати позачергові сесії рад різних рівнів і вимагати від уряду ухвалення рішення про спрямування на потреби населення газу із наших підземних сховищ за ціною закупки. Це дозволить миттєво зменшити тарифи втричі», – наголосила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко скептично оцінила здатність парламентсько-урядової більшості підготувати план антикризових заходів, задля вирішення ними ж самими створеної кризи у зв’язку з підвищенням тарифів.
«Будьмо відверті: хтось реально вірить, що люди, не здатні прорахувати наслідки своїх же постанов, зуміють вигадати якийсь антикризовий план? Вони – справжні майстри створювати проблеми, а от розв’язати бодай одну сьогоднішньому Кабміну не вдалося ще жодного разу. У кращому випадку – просто тягтимуть час, у гіршому – знайдуться спритники й, скориставшись ситуацією, створять чергову корупційну схему», – застерегла Голова «Батьківщини».

Вона закликала владу припинити нарешті знущатися з людей, а місцеві ради – вимагати від уряду забезпечити українців газом за ціною, не вищою, аніж та, за якою газ купував державний монополіст.
«Знизити ціну на газ і комунальні тарифи в рази не лише можна, а й треба. До того ж негайно», – наголосила Тимошенко.

Залиште коментар