Юлія Тимошенко закликає парламент терміново виробити нову антикризову стратегію

Юлія Тимошенко закликає парламент терміново виробити нову антикризову стратегію

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликає провести в Верховній Раді стратегічну нараду керівництва країни, лідерів парламентських фракцій та позапарламентських демократичних партій для обговорення трагічної економічної ситуації в Україні та вироблення стратегії виведення держави з кризи.

Про це Голова фракції сьогодні наголосила з парламентської трибуни.

«Нам як Верховній Раді в країні з парламентсько-президентською формою правління треба негайно стати ініціаторами і зібрати разом президента, прем’єра, голів фракцій, голів позапарламентських партій демократичних проєвропейських сил – і нарешті всім разом дати правильну оцінку тому, що відбувається в країні. Україна – на межі прірви! Країна крапля за краплею втрачає кров свого життя», – сказала лідер «Батьківщини».

За її словами, «треба не жити ілюзіями, а ставити правильні діагнози» ситуації в державі.

Юлія Тимошенко стурбована тим, що люди не просто їдуть, а «вже масово евакуюються з країни», адже щодня рівень життя погіршується.

Політик нагадала сумну статистику з щорічної доповіді ООН з розвитку людини: 60 % українців перебувають за межею бідності, зниження ВВП спостерігається на рівні 31.9 %.

«Проти українського народу ведеться війна. Візьміть будь-який рейтинг, і ви побачите: на жаль, світ оцінює те, що відбувається в Україні, зовсім не так, як це подають прем’єр-міністр і президент з каналів телебачення. І підготовлені владою нові реформи країні треба ретельно аналізувати», – заявила Голова фракції.

Тимошенко також розкритикувала оптимістичні оцінки роботи влади у виступах керівництва держави і нагадала, що, згідно з усіма соціологічними дослідженнями, 85% українців упевнені, що Україна рухається в неправильному напрямку.

З огляду на це, країна потребує нової стратегії, вважає парламентар.

«Усім разом нам треба говорити про нову стратегію. І «Батьківщина» крок за кроком може запропонувати вихід з цієї колосальної кризи, у якій за 26 років Україна жодного разу ще не перебувала. Якщо є відповідальність, моральність та честь, то прошу негайно зібратися в парламенті та переглянути нинішню стратегію і абсолютно тупикові реформи», – наголосила лідер партії.

Водночас Юлія Тимошенко звернула увагу, що до порядку денного не вносять і не голосують законопроекти «Батьківщини», які можуть вивести державу з кризи, зокрема, про деофшоризацію, врегулювання тарифів та ТСК.

«У парламенті лежать два фундаментальних системних документи, які можуть додати в дохідну частину бюджету щонайменше 67 млрд грн. Також не ставляться законопроекти про впорядкування тарифів, про ТСК, які можуть припинити корупцію. Не ставляться законопроекти, які стосуються стратегічного справедливого курсу пенсійного реформування. Усі законопроекти нашої фракції дають нову стратегію розвитку держави. Ми наполягаємо, щоб всі наші законопроекти були включені в порядок денний», – підсумувала парламентар.

Залиште коментар