Юні черкаські митці презентували свої роботи на виставці-конкурсі

Юні черкаські митці презентували свої роботи на виставці-конкурсі

Справжнє мистецьке свято дитячої творчості з презентацією робіт гуртківців відділів декоративно-прикладної творчості та краєзнавчої і культурно-масової роботи відбулося на виставці-конкурсі «Знай і люби свій край» у ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР.

Про це інформують у департаменті освіти і гуманітарної політики міської ради.

Щорічно заклад проводить тематичний захід із метою сприяння реалізації творчих задумів своїх вихованців, художньо-естетичного виховання дітей та підлітків, підтримки та розвитку образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.

На виставку-конкурс представлено близько сотні виробів у різних техніках образотворчого мистецтва: графіка, живопис та декоративно-ужиткового мистецтва: художня кераміка, живопис вовною, писанкарство, паперова пластика, м’яка іграшка тощо. Юні митці закладу змагалися у 2-х вікових категоріях, продемонструвавши бажання працювати, не зупинятися на досягнутому. Експонати вихованців вражали сміливістю ідей та творчим підходом.

Понад 20 кращих виробів візьмуть участь в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Залиште коментар