Юні художники Звенигородщини зібрали низку нагород на всеукраїнських конкурсах

Юні художники Звенигородщини зібрали низку нагород на всеукраїнських конкурсах

Лауреату щорічної обласної премії імені Данила Нарбута, учениці Звенигородської дитячої художньої школи Вікторії Середі за роботу «Молода господиня» голова райдержадміністрації Василь Довбуш за дорученням голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка вручив диплом та сертифікат на 750 грн. Про це повідомляє відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату Звенигородської райдержадміністрації.

Про досягнення звенигородських юних худоджників розповідає департмент культури Черкаської ОДА.

Василь Довбуш вручив заслужені нагороди і привітав усіх юних художників та їхніх наставників зі значними перемогами.

Як повідомила директор  художної школи Людмила Власенко,   початок нового 2018 року для Звенигородської дитячої художньої школи ознаменувався значними подіями. Вихованці Звенигородської дитячої художньої школи мають багато творчих перемог та успіхів.

VI Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва «Козацькому роду нема переводу»(м.Дніпро)

Цього року на участь у конкурсі з 300 надісланих робіт відібрали 220 найкращих. Серед них дипломами нагороджені звенигородчани.  Номінація живопис ІІ вікова категорія:  I місце – Середа Вікторія(викл. Рябіш Н.Д.). ІІІ місце –  Струк Людмила. (викл. Власенко Л.І.) Номінація графіка І вікова категорія:  ІІІ місце –  Кравчук Богдана (викл. Власенко Л.І.).

Премія ім. Данила Нарбута

В м.Черкаси в краєзнавчому музеї ім. Т.Г.Шевченка відбулася щорічна виставка з образотворчого мистецтва. Із понад 600 дитячих робіт, представлених на виставці, обрали 15 кандидатів на премію ім. Данила Нарбута. Серед них учні Звенигородської ДХШ: Калюжна Юлія, Носацька Олена, Середа Вікторія. За результатами конкурсної комісії визначено переможців. ІІІ місце (грошова винагорода -750 грн) отримала Середа Вікторія (викл. Рябіш Н.Д.).

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах». 

На адресу організаційного комітету надійшло 184 роботи від 180 учасників.
Переможцями обласного етапу конкурсу стали учні школи:
І місце – Черненко Софія Вікторівна, 10 років (викл. Власенко Л.І.);
ІІ місце – Бойко Наталія, 8 років (викл. Лаврінченко А.П.).

VII  Всеукраїнський дитячий конкурс пейзажу «Мій рідний край»
У Вінниці відбувся VII Всеукраїнський дитячий конкурс пейзажу «Мій рідний край». В конкурсі взяли участь 800 юних художників із 19 областей України віком від 8 до 16 років. Відрадним стало те, що робота Мариненко Ольги (викл. Лаврінченко А.П.) здобула перемогу й увійшла до каталогу кращих робіт.

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків«Щаслива дитина — квітуча Україна»
У галереї «Єлисаветград», що в Кропивницькому, добіг фіналу конкурс дитячого малюнку «Щаслива дитина – квітуча Україна». До галереї за цей час надійшло понад 1300 малюнків з усіх куточків України. В Звенигородку відправлено подарунки для переможців: Дем’янової Анастасії (викл. Власенко Л.І.),  Поліщук Валерії, Шульги Крістіни (викл. Нікітченко О.І.), Здоренко Анастасії (викл. Лаврінченко А.П.) – від Кіровоградської ОУНБ ім.Д.Чижевського, магазину “Маджента” (Кропивницький), сім’ї Луцкевич (м. Кропивницький) та художниці Тетяни Діденко (м.Київ).

Учасники конкурсу  отримали  дипломи та календарі від галереї “Єлисаветград”. А викладачі – подяки.

Залиште коментар