Юрій Андрухович презентував нову книжку в Черкасах

Юрій Андрухович презентував нову книжку в Черкасах

28 січня під час прес-конференції в прес-центрі «Нової Доби», що проходить в рамках другого зимового арт-фестивалю «Гайда» відомий український поет, прозаїк, перекладач, есеїст. кандидат філологічних наук, котрий живе і працює в Івано-Франківську, Юрій Андрухович презентував свою нову книгу «Коханці Юстиції». За словами автора, цей твір він писав протягом останніх 27 років. Про це повідомляє “Нова Доба

За словами автора твір писався протягом останніх 27 років.
– Повільно, бо я взяв за принцип, щоб жоден з героїв книги не був вигаданий. Це люди, які згадуються в статтях, судових документах і хроніках свого часу.

Головними персонажами книжки, за словами пана Юрія, є «злочинці з великої літери».
– Мій видавець бачив цю книжку під умовною назвою «негідники» або «злочинці», але я переконав його в іншому. Так, головні герої книги дійсно правопорушники, але назва інша, бо я для кожного з них знаходжу якусь надію. Адже річ навіть не в тому, що вони – злочинці, а в тому, що люди навколо них домовилися вважати їх злочинцями. Всі ці люди стали жертвами несправедливості і насамперед судової.

Письменник не орієнтує свою книгу, як, до речі, і інші, на якусь конкретну аудиторію. Він переконаний, що його читач – це звичайна українська людина, яка вільно володіє нашою мовою і головне – читає нею.

1 коментар до цієї статті

  1. Дуже видомий МИТЕЦЬ !!! )))

    Відповіcти

Залиште коментар