Юрій Ботнар: Про діряві кеди, НБА та Бродського

Юрій Ботнар: Про діряві кеди, НБА та Бродського

Юрій Ботнар, заступник міського голови Черкас, пост на фейсбук

«Робіть те, що любите. Любіть те, що робите. Мрійте масштабно й ніколи не припиняйте вчитися. Усе вийде. У мене ж виходить!» Станіслав Медведенко, видатний український баскетболіст і тренер, двічі чемпіон НБА у складі «Лос-Анджелес Лейкерс».

Спортсмен дав дуже відверте та розлоге інтерв’ю Максимові Гайовому — українському журналістові та спортивному блогеру, екс-прес-секретареві БК «Будівельник». Це інтерв’ю Гайовий оформив у книжку «Від дірявих кедів до мільйонів доларів. Неймовірна історія Слави Медведенка.»

Мав чудову нагоду прочитати цю історію. Завжди корисно дізнаватися про внутрішню «кухню» того, чи іншого виду спорту від безпосереднього «кухаря», а не лише від «власника ресторану».

Цікава також згадка Станіслава Медведенка про голову Федерації баскетболу України, київського олігарха Михайла Бродського, стосовно черкаських фірм якого НАБУ розслідує корупційну справу: https://bit.ly/3aJaPPS.

«Новим президентом ФБУ став Михайло Бродський, який лобіював призначення головним тренером збірної свого давнього товариша Євгена Мурзіна, про методи якого я висловлювався раніше. Це було початком стагнації. Відбувся натуральний відкат, тобто з приходом Євгена Вікторовича рівень підготовки збірної не просто не виріс, а впав до рівня, який був до 2011-го».

«…Команди роками «кидали» баскетболістів на гроші, без поважних причин відраховували, не виплачуючи компенсації, а то й узагалі змушували гравців грати в команді без фактичного конктракту — лише на чесному слові…

Тож я і Лебедєв прийшли до очільника ФБУ Михайла Бродського і спробували пояснити йому наші ідеї та переконати допомогти.

На жаль, Бродський не зацікавився нашими ідеями. Думаю, йому це було просто не потрібно… Він нізащо не хотів, щоб у цьому болоті з’явився новий і впливовий гравець. Михайло Юрійович схиблений на контролі процесу, він любить, коли всі від нього залежать». Від себе додам, що це, вочевидь, наслідок шизофренії київського глитая: https://bit.ly/3dAISv6.

Впевнений: мине ще зовсім трохи часу і ми дізнаємось більше правди про діяння Бродського в українському баскетболі.

Залиште коментар