Юрій Тренкін – єдиний депутат Черкаської міськради, який публічно звітував про свою діяльність

Юрій Тренкін – єдиний депутат Черкаської міськради, який публічно звітував про свою діяльність

Голову Черкаської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Юрія Тренкіна визнано єдиним депутатом Черкаської міської ради, який публічно прозвітував про свою діяльність за 2019 рік. Про це інформують на офіційному сайті обласної парторганізації.

Такий висновок зробили завдяки дослідженню, що провели у межах громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад». Про це у пресцентрі «18000» розповіли керівник проєкту «Атестація депутатів місцевих рад» у Черкаській області Володимир Феофілов і голова Черкаського обласного осередку ВГО «Комітет виборців України» Максим Михлик.

Як показало дослідження, далеко не всі депутати Черкаської міської ради дотримуються законодавчих норм звітування перед виборцями. У межах громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», станом на 9 липня 2020 року, лише 31% депутатів прозвітували про свою діяльність у 2019 році. Публічно звітував лише Юрій Тренкін. 69% депутатів Черкаської міської ради жодним чином не звітували перед громадськістю.

Звіт депутата від ВО «Батьківщина» відповідає всім п’ятьом критеріям, відповідно до чинного законодавства, а саме: інформація про роботу на виборчому окрузі; про прийняті радою і її органами рішення; про діяльність депутата в органах ради; про персональну участь депутата в обговоренні, прийнятті та організації виконання рішень ради і її органів; про виконання доручень виборцям.

Решта звітів відповідає лише трьом критеріям. Варто зазначити, що в них майже відсутня інформація про персональну участь депутата в обговоренні, прийнятті та організації виконання рішень ради і її органів.

 

Залиште коментар