Юрій Тренкін підбив підсумки засідання виконкому

Юрій Тренкін підбив підсумки засідання виконкому

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради на чолі з Анатолієм Бондаренком. Підсумки засідання підбив секретар міськради Юрій Тренкін.

“Найбільш гострим вважаю питання здорожчання вартості проїзду в Черкасах. Із розумінням ставлюся й до містян, і до перевізників. Підприємці скаржаться, що не можуть більше працювати збитково. Пасажири дорікають за якість послуг… Не всі члени виконавчого комітету підтримали рішення про підняття тарифу на проїзд, тому питання залишається відкритим.
Також ухвалили низку рішень у галузі житлово-комунального господарства:

  • внесли зміни та доповнення до рішення виконкому від 12.06.2020 № 515 «Про затвердження переліку об’єктів вулично-дорожньої мережі, де необхідно виконати поточний ремонт у 2020 році», включили ремонт вулиці Михайла Грушевського до списку запланованих робіт;
  • заборонили рух вантажного транспорту по вулиці Подолинського – від вулиці Надпільної до вулиці Чигиринської;
  • змінили назву зупинки по вул. Смілянська – із «М’ясокомбінат» на «ЖК «Андорра»;
  • проголосували за капремонт ліфтів ОСББ;
  • розглянули питання щодо укладення договору на організацію надання транспортних послуг із перевезень міським електричним транспортом;
  • затвердили перелік міських автобусних маршрутів, що подані до конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування .

Щиро вдячний своїм колегам за кваліфікований підхід до роботи та відповідальність”, – зазначає Юрій Тренкін.

Залиште коментар