Юрій Тренкін поінформував про хід засідання виконкому

Юрій Тренкін поінформував про хід засідання виконкому

Сьогоднішнє засідання виконавчого комітету пройшло оперативно. Про це поінформував секретар міськради Юрій Тренкін у фейсбук.

“На початку засідання директор департаменту охорони здоров’я Всеволод Кульчиковський
ознайомив присутніх із ситуацією, яка наразі склалася у місті із захворюваністю на коронавірус. На жаль, наразі у місті спостерігається ріст захворювання і за останню добу зафіксовано 77 нових випадків. У лікарнях міста для хворих на коронавірус відведено близько 200 ліжок. Наразі заповненість ліжок по місту складає 50,6%. Ситуація у місті контрольована. Та, зважаючи на підвищення рівня захворюваності на COVID-19, хочеться нагадати черкасцям про обов’язкове дотримання санітарних норм та правил. Бережіть себе та будьте здоровими!

На сьогоднішньому засіданні виконкому було затверджено новий склад міської топонімічної комісії. До її складу увійшли історики, краєзнавці, митці, письменники, громадські діячі та посадовці міської ради – всього 17 чоловік. Очолив комісію заступник міського голови Віктор Беззубенко.

Окрім цього, виконкомом внесено зміни до рішення міської ради «Про затвердження програми розвитку земельних відносин та використання і охорони земель в м.Черкаси на 2019-2023 роки», а також затверджено ряд інших важливих питань”, – зазначив член виконкому.

Залиште коментар