Юрій Тренкін вручив подарунки кращим дзюдоїстам міста

Юрій Тренкін вручив подарунки кращим дзюдоїстам міста

Після відкритого тренування, дворазовий чемпіон України Ілля Назаренко та призер чемпіонату України Данило Левченко отримали приємний сюрприз від голови Федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області Юрія Тренкіна.

У своєму пості в соціальних мережах Юрій Тренкін повідомив, що він особисто подарував обом спортсменам по комплекту професійних кімоно. Цей подарунок є визнанням їхнього високого рівня майстерності та вагомим стимулом до подальших досягнень.

“Я, як голова Федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області, завжди намагаюся підтримати наших молодих спортсменів, які захоплюють своєю витримкою, цілеспрямованістю, наполегливістю і досягають високих результатів”, – зазначив Юрій Тренкін.

Ліцензійні кімоно, отримані від голови федерації, стануть своєрідною перепусткою для спортсменів на змаганнях вищого рівня, адже вони є обов’язковою частиною професійної спортивної форми.

“Бажаю Іллі Назаренку та Данилу Левченку нових досягнень і перемог! Сподіваюся, що ці кімоно стануть для вас ще однією джерелом натхнення на шляху до нових висот”, – додав Тренкін.

Залиште коментар