Юрій Тренкін запропонував, як покращити роботу депутатів

Юрій Тренкін запропонував, як покращити роботу депутатів

Секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін звернув увагу на окремі організаційні питання, без яких неможливе ефективне функціонування самої міської ради. Свої пропозиції він виклав на сторінці у фейсбук.

“Зокрема, це питання формування депутатських комісій, які є важливою складовою органу місцевого самоврядування. Адже саме у постійних комісіях опрацьовуються проєкти рішень і програм, готуються депутатські запити і звернення, формуються рішення багатьох важливих питань громади міста. Натомість у Черкаській міськраді досі не сформована постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту. Наразі до її складу увійшли лише два депутати. На жаль, депутати Черкаської міської ради чомусь оминули увагою цю комісію, тоді, як охоче долучаються до роботи у комісіях із бюджетних, земельних, житлово-комунальних питань. Тому я сьогодні звернувся до голів депутатських фракцій із пропозицією якнайшвидше надати кандидатури від кожної фракції для повноцінної роботи комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.
Важливим питанням у взаємодії депутатів та їх виборців вважаю прийоми громадян. Як депутат минулого скликання, чітко переконаний, що саме під час таких прийомів депутат дізнається про найболючіші проблеми не лише кожного виборця, а й свого округу, свого рідного міста. За минулу каденцію мною проведено 325 прийомів громадян, розглянуто 4123 звернень черкасців. Це дало змогу вирішити чимало важливих питань у місті, зокрема і у мікрорайоні Митниця. Тож прошу голів фракцій надати інформацію про закріплення депутатів за кожним із 6 міських територіальних округів та їхні графіки прийому громадян. Такі графіки мають обов’язково бути оприлюднені, зокрема і на сайті міської ради, аби кожен житель нашого міста мав змогу звернутися до свого депутата.
Я також звернув увагу керівників фракції на питання оптимізації роботи комітетів самоорганізації населення у нашому місті. Треба зважити всі «за» і «проти» і визначитися щодо кількості КСНів у місті.
З усіма цими питаннями не можна зволікати. Їх необхідно вирішити у найближчі дні. Тому чекаю від голів фракцій відповідних пропозиції та інформації”, – зазначив Юрій Тренкін.

Залиште коментар