Юрій Тренкін зустрівся зі спостерігачами місії ОБСЄ/БДІПЛ

Юрій Тренкін зустрівся зі спостерігачами місії ОБСЄ/БДІПЛ

ВО «Батьківщина» проводить передвиборчу кампанію, дотримуючись принципів відкритості та законності. На цьому наголосив керівник Черкаського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін під час зустрічі з довгостроковими спостерігачами місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за виборами Президента України Інго Бютнером і Сюзан Купер.

Очільник штабу розповів візитерам про перебіг виборчих перегонів на Черкащині, надавши їм усю необхідну інформацію. Також презентував спостерігачам місії програму кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко.

“Передвиборчу кампанію ми проводимо прозоро та в межах закону, – зауважив Юрій Тренкін. – Але ми постійно стикаємось із брудними технологіями та провокаціями з боку наших опонентів. Це ж стосується і адміністративного ресурсу, який застосовує чинний Президент. На наших партійців постійно чиниться тиск, зокрема, з боку прокуратури. Водночас ми відкриті до співпраці зі спостерігачами місії та всіма, хто готовий відстоювати волевиявлення громадян. Це – принципова позиція нашого кандидата”.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко та інші кандидати на пост Президента України підписали Меморандум про чесні вибори та протидію фальсифікаціям на заклик громадських організацій. Це відбулося у прямому ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Залиште коментар