Юрист Черкаської міської ради розтлумачив, чому сесія 21 березня була законною (відео)

Юрист Черкаської міської ради розтлумачив, чому сесія 21 березня була законною (відео)

Сесія черкаської міської ради, яку провели 21 березня, проводилася легітимно. Правові аспекти пояснив присутнім на засіданні юрист Черкаської міськради Олександр Мазур.

19 березня 2019 року Партія вільних демократів подала касаційну скаргу до Верховного Суду України, щоб  зупинити дію ухвали Шостого апеляційного адміністративного суду м.Києва. Цією ухвалою скасовувалася заборона депутатам Черкаської міської ради Віталію Косяку, Максиму Скорику, Альоні Цегвінцевій, Тетяні Чорнобіль і Максиму Шадловському брати участь у засіданнях та голосувати на сесії.

Опоненти міського голови Анатолія Бондаренка сподівалися, що завдяки новому судовому позову залишиться в дії рішення Черкаського окружного суду, яким заборонено п’ятьом депутатам брати участь у засіданнях, а меру враховувати їхні голоси. Тож, за їхнім розрахунком, більшість міського голови у міській раді втратила б 5 голосів.

Проте їхнє сподівання не справдилося. Як пояснив Олександр Мазур, ухвала Шостого апеляційного адміністративного суду про скасування заходів забезпечення позову набрала законної сили з моменту її проголошення і залишається чинною, допоки Верховний Суд не винесе відповідне рішення.

Нагадаємо, 30 березня 2018 року у Черкасах на території заводу “ТЕМП” відбулися збори громадян, де за ініціативи опонентів міського голови Анатолія Бондаренка у незаконний спосіб була проведена процедура відкликання п’ятьох депутатів, які підтримують мера.

 

Залиште коментар