З держбюджету можуть виділити кошти на екпрес Київ-Черкаси

З держбюджету можуть виділити кошти на екпрес Київ-Черкаси

Новина про появу проєкту експресу Київ-Черкаси з’явилася в контексті можливого виділення фінансів із державного бюджету для «Укрзалізниці» на напрямок «розвиток швидкісних залізничних коридорів», повідомив на своєму каналі «Залізні магістралі» відомий відеоблогер Олег Васильєв.

Про це пише “Прочерк“.

У згадану державну програму планують включити і маршрут «Київ-Черкаси». За інформацією голови ОДА Сергія Сергійчука, для реалізації проєкту потрібно відновити 800 м обхідної ділянки колії біля Сміли, електрифікувати 30 км залізниці від Сміли до Черкас і відремонтувати два швидкісні електропоїзди. У цьому разі загальний час поїздки за маршрутом Київ-Черкаси скоротиться до 1 годин 45 хвилин.

Сьогодні між Києвом і Черкасами курсує поїзд «Інтерсіті». Це состав із вагонів другого класу під локомотивною тягою. Поїзд рухається за маршрутом 3,5 години. Через те, що ділянка від станції імені Шевченка (м.Сміла) до Черкас не електрифікована, потяг втрачає 20 хвилин на зупинку для заміни локомотиву.

Про проблеми, які можуть виникнути під час реалізації проєкту з електрифікації ділянки Сміла-Черкаси, дивіться відеосюжет.

Залиште коментар