З епідемічної точки зору водопостачання в Черкасах повністю безпечне

З епідемічної точки зору водопостачання в Черкасах повністю безпечне

КП «Черкасиводоканал» щодня докладає максимум зусиль для забезпечення містян безпечною питною водою. Це вдається завдяки сучасній технології очистки води та цілодобовому контролю її якості. Про це інформує пресслужба установи.

Працівники нашої лабораторії, як завжди, ретельно проводять дослідження кожної проби води, як за хімічними, так і за бактеріологічними показниками, які щоденно відбираються у контрольних точках по всьому місту. Контроль за якістю води ведеться на всіх етапах водопідготовки – від джерела до домівок черкащан.

Запевняємо наших споживачів, що у зв’язку з запровадженням карантину додаткових заходів з очищення і знезараження питної води не потрібно.

Відповідно до інформації Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) стосовно питної води, коронавірус COVID-19 у воді не живе та легко піддається окисленню.

Дезінфекція на етапі водопідготовки знищує будь-які віруси.

Водопровідна вода, яка знезаражена хлором – це гарантовано безпечна вода. Запах і присмак хлору, легко вивітрюється, якщо набрати воду в певну ємність і дати їй трошки відстоятись.

🔹Чи потрібно додатково кип’ятити питну воду перед вживанням?
В якості запобіжних заходів проти вірусу COVID-19 кип’ятити воду НЕ ПОТРІБНО.

🔹Чи треба купувати бутильовану воду або зберігати питну воду про запас?
Наразі немає жодних підстав думати, що запровадження карантинних заходів у місті хоч якимось чином вплине на надійне та безперебійне постачання води в домівки містян. Черкасиводоканал готує чисту та безпечну питну воду 24 години на добу 7 днів на тиждень, незважаючи ні на що.

🔹Чи можна безпечно вживати воду з автоцистерн Черкасиводоканалу?
Питна вода з автоцистерн Черкасиводоканалу, яку реалізовує підприємство в різних районах міста абсолютно безпечна. Усі автоцистерни проходять належну обробку та дезінфекцію перед кожним наповненням.

Чиста вода та гігієна – це профілактика захворювань. Мийте руки, використовуйте спиртовмісні антисептики, пийте більше води та будьте здорові!

Залиште коментар