З`явилися нові подробиці жорстокого вбивства черкаського IT-шника

З`явилися нові подробиці жорстокого вбивства черкаського IT-шника

Відомого IT-шника Андрія Заканича могли жорстоко вбити через велику суму грошей. Як передає Politeka.net, про це йдеться в ухвалі районного суду Черкас.

Як відомо, айтішника Андрія Заканича жорстоко вбили в Черкасах 18 вересня 2019 року. І як в суді розповіла цивільна дружина загиблого, чоловік сильно конфліктував з колишніми колегами.

Повідомляється, що перед розправою вони вимагали у Андрія Заканича $80 тисяч. Тому зараз основна версія, яку розглядають силовики – майновий конфлікт потерпілого з IT-фахівцями зі Львова.

Зокрема, загиблий Андрій Заканич працював у компанії “Моребіс”, у якої були філії в Черкасах та Полтаві. Дана компанія надавала послуги з аутсорсингу для американської фармацевтичної фірми HealthPrecision. Але робота, яка була прописана в договорі, не була виконана.

За словами дружини, Андрій звільнився з “Моребіс” і через якийсь час заснував власну фірму, куди перейшла і частина співробітників. Він отримав від HealthPrecision новий контракт і продовжив роботу з замовником. Але колишнім колегам це не сподобалося і вони стали погрожувати йому фізичною розправою і вимагали $79,5 тисяч.

В документах суду сказано, що у травні 2019 року ПП “Моребіс LV”, зареєстроване у Львові, судилося з постраждалим з вимогою спростування недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди в сумі 100 тисяч гривень. Тоді суд не прийняв до розгляду позовну заяву.

Нинішнім рішенням районний суд Черкас дав силовикам повний доступ до всіх рахунків, майна, записів відеокамер, телефонних переговорів співробітників львівської компанії.

Раніше ми повідомляли про жорстоке вбивство підприємця в Черкасах 18 вересня 2019 року. Ним виявився 37-річний IT-фахівець Андрій Заканич. Чоловіка пострілом у серце вбили у власному автомобілі.

«Чоловік на ім’я Андрій Заканич був убитий пострілом з пістолета. Підприємець з таким ім’ям дійсно зареєстрований в Черкасах. Згідно з інформацією з Реєстру, його основний рід діяльності-обробка даних і розміщення інформації на веб-вузлах”, – повідомляли тоді правоохоронці.

Як відомо, Андрій Заканич був розробником всеукраїнського інформаційно-аналітичного сервісу ОСББ-online, який надавав послуги для ОСББ.

Залиште коментар