З нагоди 40-річчя Черкаського зоопарку мер Черкас відзначив директора закладу

З нагоди 40-річчя Черкаського зоопарку мер Черкас відзначив директора закладу

40-ву річницю з дня заснування відзначає сьогодні Черкаський міський зоологічний парк. Привітати черкасців зі святом та відвідати наш зоопарк і відкриту до Дня міста експозицію «Оленів і зубрів» з’їхалися працівники зоопарків Рівного, Миколаєва, Одеси, Києва та інших міст України. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко також привітав директора черкаського зоопарку Євгенія Вана з річницею створення закладу та вручив керівнику подяку міського голови та медаль.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

– Наш зоопарк до того, як стати таким, яким зараз, пережив різні часи. Але ожив дійсно тоді, коли його очолив Ван Євгеній Леонідович – керівник з великої літери. На сьогодні це бачать і визнають усі. Пам’ятаю, коли я став міським головою, багато хто хотів зайняти це місце. Але мені особисто, як сину ветлікарів, добре відомо: якщо людина вболіває душею за свою справу, вона не просто працює, вона творить. І скажу відверто, що я не помилився у своєму виборі. І навіть коли відбувався конкурс на посаду директора зоопарку, у ньому ніхто, окрім Євгенія Леонідовича, участі не брав. Оскільки скласти конкуренцію такому керівнику не може жоден інший. Хочу від імені усієї громади нашого міста подякувати за його роботу та популяризацію Черкас як міста, що має один із найкращих і найсучасніших в Україні унікальних туристичних об’єктів. За те, що завдяки нашим спільним зусиллям наш зоопарк став улюбленим місцем відпочинку черкасців і гостей міста, а тварини утримуються в дійсно достойних і комфортних умовах. Радий вітати сьогодні гостей з усієї України, які прийняли запрошення розділити разом із нами святкування 40-річчя Черкаського зоопарку, і побажати, щоб усі зоопарки нашої держави з кожним роком ставали кращими та унікальнішими, – відзначив Анатолій Бондаренко.

Після урочистої частини зустрічі керівництво черкаського зоопарку запланувало кількагодинну екскурсію закладом для гостей нашого міста.

Залиште коментар