З понеділка на черкащан чекає значний сніг та дощ

З понеділка на черкащан чекає значний сніг та дощ

В атмосфері над всім Європейським континентом кружляють циклони, які не дають погоді заспокоїтися. Так і у ці вихідні на Черкащину завітають ще два циклонічних вихори: у суботу – під назвою «OLAF», у понеділок, 1 лютого – «PETER».

Про це інформує директор обласного гідрометеоцентру Віталій Постригань.

Найближчої ночі опади припиняться, а морози посиляться до 10-12º. Тож чекайте на посилення ожеледиці на дорогах.

У суботу вдень, циклон з півдня Польщі «OLAF» зумовить у нашому регіоні суттєві опади у вигляді снігу та дощу. Температура підвищиться до невеликих позитивних значень, 0-2º тепла. Незначна хвиля тепла спровокує утворення місцевих туманів та ожеледі.

У неділю проміжний виступ антициклону забезпечить невелику перерву в опадах на фоні слабко морозної погоди 0..5º, місцями посилюватиметься вітер до небезпечних 15-20 м/с.
Новий робочий тиждень розпочнеться складними погодними умовами. Більш активний південно-західний циклон під назвою «PETER», принесе значний сніг та дощ. На фоні температурних коливань від 8º морозу до 0º спостерігатиметься налипання мокрого снігу та ожеледь. На дорогах слизько.

Сніг підсипатиме впродовж всього тижня. А з 7-8 лютого прогнозуємо більш холодну погоду. Синоптики постійно слідкують за складними синоптичними процесами, інформація буде уточнюватися.

ℹВажкий, добре насичений водою сніг значно навантажує дахи будівель, гілки дерев, лінії електропередач та інші інфраструктурні об’єкти. Тому жителям області слід бути особливо уважними та обережними, а комунальним службам доцільно забезпечити своєчасне прибирання снігу та «снігової каші».

Залиште коментар