За дорученням Анатолія Бондаренка у Черкасах дезінфікуватимуть маршрутки

За дорученням Анатолія Бондаренка у Черкасах дезінфікуватимуть маршрутки

У обласному центрі відсьогодні проводитимуть дезінфекцію не лише комунального громадського транспорту, але й приватного. Про це домовилися під час наради, яку провела заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос за участю перевізників, представників департаменту ЖКК та підприємця, який готовий проводити таку дезінфекцію.

Людмила Бордунос наголосила на обов’язковості проведення дезінфекції у громадському транспорті і зауважила, що вона має здійснюватися централізовано.

Присутній на нараді керівник управлінської кампанії «Нова якість» Андрій Бортник зазначив, що його підприємство готове здійснювати це безкоштовно, за умови закупівлі підприємцями-перевізниками дезінфікуючого засобу.

«Коли виникла небезпека коронавірусу, ми вирішили не стояти осторонь і прийти на допомогу місту Черкаси. У нас є 4 одиниці спеціального обладнання, відповідного до того, яким здійснюється дезінфекція транспорту в Китаї та Італії. Вже тиждень ми безкоштовно допомагаємо тролейбусному парку обробляти машини від мікробів. Робимо це сертифікованою речовиною відповідно до рекомендацій ВОЗ. Ми маємо всі дозволи, наші люди пройшли спеціальне навчання. Тож коли до мене звернувся міський голова Анатолій Бондаренко із проханням допомогти місту, ми не могли не відгукнутися», – говорить Андрій Бортник.

Під час наради домовилися про те, що обробка транспортних засобів буде здійснюватися щодня пізно увечері після закінчення роботи автобусів на маршрутах. Ще сьогодні перевізники оброблятимуть маршрутки своїми силами, а відзавтра у Черкасах це робитиметься централізовано.

Також Людмила Бордунос доручила перевізникам розмістити у маршрутках інформаційні пам’ятки для населення, як запобігти корона вірусу.
«На мою думку, міська влада має забезпечити водіїв та кондукторів засобами особистого захисту. Буду пропонувати, щоб на ці потреби з бюджету були виділені кошти», – повідомила заступниця міського голови.

Нагадаємо, міський голова Анатолій Бондаренко раніше доручив забезпечити дезінфекцію у громадському транспорті Черкас, – як комунальному, так і приватному.

Залиште коментар