За ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка у Долині троянд висадили розарій

За ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка у Долині троянд висадили розарій

«Жінкам міста – новий розарій у Долині троянд». Акцію під такою назвою провели у Черкасах за ініціативою міського голови Анатолія Бондаренка.

Під час заходу працівники Черкаського міськвиконкому на чолі з міським головою та його заступниками, а також представники депутатського корпусу Черкаської міської ради висадили у парку на березі Дніпра 500 кущів троянд чайно-гібридних сортів.

Чоловікам, які долучилися до акції, працівниками підприємства «Gloria garden», яке надало рослини для висадки, спочатку був проведений майстер-клас, як правильно саджати троянди.

«Це буде ще одна з родзинок нашого міста – алея на честь жінок Черкас. Адже вони найкрасивіші, найніжніші і найчарівніші», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» зізнається: висаджуванням троянд займається не вперше:

«Я дуже люблю цю справу. У наші бентежні часи це дуже заспокоює і надихає. Закликаю усіх саджати рослини і озеленювати наше місто».

«Прошу жителів нашого міста берегти новий розарій, не пошкоджувати та не красти кущі. Адже ця краса створювалася для того, щоб радувати око черкасцям та гостям міста», – додав заступник міського голови Ігор Волошин.

Доглядати за рослинами та здійснювати охорону троянд будуть працівники КП «Дирекція парків».

1 коментар до цієї статті

  1. в рабочее время?????

    Відповіcти

Залиште коментар