“За лаштунками війни не можна розпродавати землю”, – Юлія Тимошенко

“За лаштунками війни не можна розпродавати землю”, – Юлія Тимошенко

Зупинити розпродаж сільськогосподарських земель під час війни та запровадити програму розвитку сімейного фермерства вимагає від влади Юлія Тимошенко. Вона внесла відповідний законопроект до Верховної Ради і вимагає його негайно розглянути.

Юлія Тимошенко заявила, що зробить усе, щоб українська земля належала українському народу, кожній родині, незалежно від того, де вона проживає – у селі чи місті. Про це вона наголосила у відеозверненні на своєму Youtube-каналі.

«Я не хочу, щоб наші воїни повернулися з війни і побачили, що країна, за яку вони віддавали своє життя, обібрана до нитки й кинута на поталу», – заявила Юлія Тимошенко.

Поки люди проливають кров і захищають нашу землю можновладці намагаються незаконно віддати 72% всіх українських земель тим, хто на вкрадені від корупційних схем в Міноборони гроші зможе її скупити за копійки, попереджає вона.

Юлія Тимошенко нагадала, що з 1 січня 2024 року розпочався другий етап так званої «земельної реформи», що дозволяє продаж землі по 10 тисяч гектарів в одні руки, в тому числі і юридичним особам.

Вона  наголошує, що йдеться фактично про повторення приватизації на світанку незалежності, коли людям роздали ваучери начебто на володіння державними підприємствами, але їх за безцінь скупили декілька наближених до влади людей. Як результат – вся промисловість України опинилась у власності декількох олігархічних родин, а людей викинули на вулицю. Теж саме відбувається і сьогодні – українську землю куплять за безцінь, а люди залишаться ні з чим.

Саме тому команда «Батьківщини» вимагає негайно ухвалити законопроєкт про зупинення продажу землі під час війни. Українська земля мусить належати українцям, які на ній живуть і працюють.

Залиште коментар