За минулу добу в екосистемах області виникло 7 пожеж

За минулу добу в екосистемах області виникло 7 пожеж

Упродовж доби 6 квітня пожежно-рятувальні підрозділи 7 разів виїздили на гасіння пожеж, які виникли в екосистемах області. Вогнем було знищено суху траву, сміття, очерет на загальній площі понад 12 га.

Як повідомили в управлінні ДСНС України в Черкаській області найбільші пожежі ліквідовані у Жашківському, Чорнобаївському, Драбівському та Маньківському районах.

Так, о 16:40 у селі Охматів Жашківського району рятувальники 20-ї державної пожежно-рятувальної частини ліквідували пожежу сухої трави та очерету на площі 2,5 га.

Цього ж дня близько 15:30 на території комунального підприємства “Чорнобайліс” виникла пожежа сухої рослинності на площі 2 га. Гасити пожежу прибули співробітники 6-го державного пожежно-рятувального поста та добровільна пожежна команда СТОВ «Агро-Ко» села Мельники Чорнобаївського району.

Ще одну масштабну пожежу о 20:15 ліквідували співробітники ДСНС у селищі Драбів. Цього разу вогонь знищив суху траву та очерет на площі 3 га.

Найбільша пожежа в екосистемах зареєстрована в Маньківському районі. На відкритій території біля села Русалівка, впродовж 3 годин, співробітники 21-ї державної пожежно-рятувальної частини вели боротьбу з відкритим вогнем, що охопив суху рослинність на площі 4,5 га. Лише наступної доби о 00:17 вогнеборцям вдалося її ліквідувати.

Залиште коментар