За незаконне прокладання каналізації муніципальні інспектори наклали штраф на мешканців будинку

За незаконне прокладання каналізації муніципальні інспектори наклали штраф на мешканців будинку

Мешканці будинку по вул.Чигиринській найняли підрядника для виконання робіт з прокладання каналізаційної мережі. Проте замість письмової угоди, вдовільнились усною домовленістю. В результаті сумнівний «ділок» почав вести земельні роботи без належної документації: дозволу на порушення об‘єкту благоустрою.

Про це повідомив у фейсбук начальник управління інспектування Черкаської міськради Станіслав Коломієць.

Логічною реакцією Управління інспектування ЧМР стало складання протоколу про адміністративне порушення та штраф. Але сплатити його будуть зобов‘язані мешканці будинку, а не підрядник – той вже відхрестився від виконання робіт і взагалі будь-яких зобов‘язань. Довести його причетність тепер вже неможливо.

“Бажаючи зекономити, люди вирішили не вкладати угоду із офіційною оплатою виконання робіт, в результаті не просто залишились без бажаної каналізації, а ще й змушені сплатити штраф. Повчальна історія про необхідність офіційного документального оформлення ділових відносин та гірки наслідки використання халтури. По-людськи розумію мешканців, що в нинішніх скрутних умовах хотіли мінімізувати витрати, але як то кажуть «жадібний платить двічі»…”, – написав Станіслав Коломієць.

Залиште коментар