Захистити дороги від “важковаговиків” прагнуть жителі Руської Поляни

Захистити дороги від “важковаговиків” прагнуть жителі Руської Поляни

Днями селяни зупинили фуру, водій якої вирішив об’їхати ваги через Дубіївку та їхнє село.

Після того, як на виїзді з Черкас у напрямку Сміли запрацював контрольний пункт, на якому перевіряють вагу великогабаритного транспорту, водії фур почали об’їздити його через Дубіївку, Хацьки, Степанки, Хутори, Вергуни, Бузуків, в тому числі і Руську Поляну.

Ділянку дороги на автодорозі загального користування місцевого значення Геронимівка-Руська Поляна-Дубіївка в межах свого села руськополянці ремонтували власноруч. Тепер, зізнаються, оберігають її, як зіницю ока, пише silobr.info.

 – Жителі села зупинили фуру та викликали поліцію. Прибув представник перевізника. В такому складі вони й поїхали на контрольні ваги , – розповідає сільський голова Олег Гриценко.

Як виявилося, вони не працювали.

–        Фури відпустили, бо ми не мали підстав для затримання, – коментує начальник Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Михайло Модленко. – В селі не встановлені знаки, які забороняють рух великовагового транспорту з конкретним навантаженням на одну вісь. Аби попередити подібні «об’їзди», черговий патруль поліції відтепер постійно чергуватиме на в’їзді до цих сіл, а дорожні служби повинні якнайближчим часом встановити відповідні дорожні знаки.

У сільській раді кажуть, що клопотання про це вже направили до Служби автомобільних доріг Черкаської області.

Залиште коментар