Закон про зниження призовного віку до 25 років підписано Президентом

Президент України Володимир Зеленський затвердив зміни в оборонну політику країни, підписавши закон, який встановлює новий мінімальний вік призову для чоловіків – тепер від 25 років. Цей крок спрямований на підсилення мобілізаційного потенціалу нації.

Джерело: news.liga.net

Згідно з новим законом №9281, опублікованим на вебсайті Верховної Ради, вік мобілізації тепер складає від 25 років, знижуючись з попереднього показника 27 років.

Цей документ пройшов свій законодавчий шлях зі значною підтримкою, отримавши остаточне схвалення від парламенту 30 травня 2023 року і, після кількамісячного очікування, був підписаний Президентом.

Передбачається, що це рішення залучить до лав Збройних Сил більше військовозобов’язаних чоловіків, придатних до служби, віком від 25 до 60 років, які не мають досвіду військової служби, тим самим збільшуючи ресурси для оборони країни.

Цей крок підкреслює зобов’язання уряду України забезпечити національну безпеку та готовність відповідати на будь-які загрози з максимальною ефективністю. Він також відображає постійне прагнення до адаптації оборонних стратегій країни до сучасних умов та викликів.

Залиште коментар