Замість ярмарку на Митниці хочуть зробити сквер

Замість ярмарку на Митниці хочуть зробити сквер

Для ярмарку, який нині працює уздовж Богдана Хмельницького між вулицями Гагаріна та Героїв Дніпра, шукають нове місце. На цій ділянці планують впорядкувати сквер – комунальне підприємство «Дирекція парків» уже виготовляє проект реконструкції.

Аби дійти компромісу стосовно розміщення ярмарку в майбутньому, заступник міського голови Ігор Волошин зібрав нараду. Участь у ній взяли продавці, представники КСНу, депутат міської ради Юрій Тренкін, директор КП «Черкаські ринки» Тарас Кібало та очільник КП «Дирекція парків» Андрій Куча.

Цей сільськогосподарський ярмарок проводять кожної суботи із 5-ої до 11-ої ранку. Тут торгує близько сотні продавців із навколишніх сіл. Вони привозять вирощену власними силами провізію: це і овочі, і фрукти, зелень, м’ясо та молочну продукція.

– Цими вихідними до нас звернулись мешканці Митниці з проханням зберегти ярмарок у їхньому мікрорайоні. Мовляв, тут вони можуть купити свіжі продукти за помірною ціною в перевірених роками продавців, – прокоментував заступник міського голови Ігор Волошин. – Місце, на якому зараз розміщується ярмарок, має статус скверу «Митницький». Рішенням Черкаської міської ради розміщення сезонної та виїзної торгівлі на території зелених зон заборонено.

За його словами, питання функціонування ярмарку в мікрорайоні «Митниця» найближчим часом розглянуть на засіданні виконавчого комітету.

– Хотілося би знайти максимальне компромісне рішення, яке б влаштувало й продавців, і жителів, рішення, яке б не суперечило законодавчим актам, – додав депутат міської ради, який опікується мікрорайоном «Митниця», Юрій Тренкін. – Як тільки визначимося із місцем, силами комунальних служб упорядкуємо територію. Аби все відповідало санітарним нормам, і ярмарок був пристосований для людей, які тут працюють або ж ті, які прийшли купувати продукцію.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар