Замість традиційного випускного черкаські школярі поїдуть за кордон (відео)

Замість традиційного випускного черкаські школярі поїдуть за кордон (відео)

Поїздка до Європи замість випускного. Одинадцятикласники з Золотоноші відмовилися від святкування на користь екскурсії. З класною керівницею учні їдуть у тур містами Європи: Прага, Краків, Відень, Мюнхен та Будапешт. Випускники підрахували, що така п’ятиденна подорож коштуватиме, як і одна ніч традиційного святкування випускного, повідомляє “5 канал“. 

Андрій Зубань із однокласниками вкотре переглядають в Інтернеті світлини Мюнхена – це одне з міст, куди випускники поїдуть після завершення ЗНО.

“Я в Німеччину хотів би потрапити до будинку парламенту, Рейхстагу. Я мріяв, і хочеться фотографії зробити на пам’ять. Я вважаю, що поїздка більше емоційна буде, і буде що згадати”, – каже випускник.

Школярі Золотоноської школи №3 відмовилися від традиційного святкування випускного – з вечірніми сукнями та рестораном – натомість поїдуть до Європи.

Хлопці й дівчата зізнаються: невеличке свято з нагоди закінчення школи таки влаштують.

“За кордон ми також будемо брати сукні, але не до підлоги, а такі, звичайні. Коли будемо в Будапешті, буде прогулянка на кораблику, і ми туди їх одягнемо”, – зізнається випускниця Ольга Стужук.

“Оскільки Україна іде в Європу, то я вважаю, що ті стандарти, які є в Європі, – діти повинні їх із перших самостійних кроків побачити, а потім втілювати тут, у нас в Україні, а потім розбудовувати нашу державу”, – переконаний батько випускника Ігор Зубань.

Ініціювала подорож класний керівник Лариса Веретільник.

“Ми впродовж семи років дуже багато подорожуємо, в багатьох містах України побували, багато чого бачили, тому діти дуже люблять це. Я хочу, щоб мої випускники затанцювали останній шкільний вальс на шести центральних площах Європи”, – наголошує вчителька.

У турагенції кажуть: таку подорож організовують уперше.

“Ця школа звернулася заздалегідь, і ми просто взяли за раннім бронюванням. Ми знайшли гарну ціну і зробили все, щоб те, що вони думали, здійснилося. Після цього випадку почали надходити звернення від інших шкіл”, – зауважує менеджер із туризму.

Випускники вирушать у подорож 19 червня. Обіцяють вести відеоблог про свою поїздку.

Залиште коментар