Завдяки кому Черкаси залишаються без субсидій?

Завдяки кому Черкаси залишаються без субсидій?

У Черкасах люди поки залишаються без субсидій, сім’ї загиблих в АТО – без грошової компенсації, воїни ОУН УПА – без стипендій. Усе через те, що не відбулося засідання бюджетної комісії Черкаської міськради, адже не зібрався кворум – з 14 членів комісії з’явилося лише 6. Про це повідомив у «Фейсбук» голова бюджетної комісії Юрій Тренкін.

«Шановні колеги-депутати, неодноразово заявляючи про зраду і необхідність пустити субвенції через виконком та бюджетну комісію, вчора виконком затвердив рішення Про розподіл міжбюджетних трансфертів, сьогодні на 9.00 зібрав бюджетну комісію для прийняття рішення. Як бачимо, «найбільш вболіваючі» за благо громади не знайшли в собі сил і часу навіть з’явитись на бюджетну комісію! Черкаси без субсидій, тепер ви знаєте своїх героїв!», – написав депутат.

За його словами, на засідання, окрім нього, прийшли Роман Діскант, Андрій Куча, Ігор Кривошеєв, Олена Шевченко, Григорій Кузьменко. Про поважні причини відсутності повідомили Олексій Мельник (за кордоном) та Станіслав Лукирич (у лікарні). Прикметно, що з незрозумілих причин не з’явилися депутати Олександр Радуцький та Олександр Згіблов, хоча вони найбільше заявляли про необхідність саме такого розподілу міжбюджетних трансфертів.

Нагадаємо, 11 жовтня депутати внесли зміни до бюджетного регламенту міської ради. Згідно з ними, субвенції з державної та обласної казни тепер перерозподілятиме виконавчий комітет та погоджуватиме бюджетна комісія. Раніше розподіл міжбюджетних трансфертів здійснювали шляхом підготовки змін до рішення про бюджет. Проте це стало неможливим через заблокування рішення про зміни до бюджету рішенням суду за позовом Олександра Радуцького. Зміни до регламенту були покликані дати можливість використовувати ті трансферти, які надійшли місту після сесії в серпні.

Залиште коментар