“Завдяки масштабній реконструкції колектора його термін експлуатації збільшено на півстоліття”, – Анатолій Бондаренко

“Завдяки масштабній реконструкції колектора його термін експлуатації збільшено на півстоліття”, – Анатолій Бондаренко

Як розповів директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко, зусиллями працівників їх підприємства загалом було оновлено 3700 метрів головної каналізаційної артерії міста.

Міський голова Анатолій Бондаренко особисто контролював хід виконання відповідних робіт. Адже черкаський водоканал перший в Україні провів таку масштабну реконструкцію мереж водовідведення. У результаті – термін експлуатації колектора, який був збудований у 60-х роках минулого століття, продовжений, як мінімум ще на півстоліття.

Головний каналізаційний колектор по вул. Чигиринській залягає на глибині 6-8 метрів і транспортує 70% усіх міських стоків до очисних споруд.

– Досі на цій мережі усували аварії мало не щодня. Адже через тривалий термін експлуатації, дію газової корозії та наявність високого рівня ґрунтових вод колектор майже повністю вийшов з ладу, – наголосив Сергій Володимирович.

Для модернізації колектора були залучені кредитні кошти Світового банку. Загальна вартість виконання робіт 119 млн грн. Роботи розпочалися у 2017 році. Підрядна організація працювала у досить складних умовах. Проте висока кваліфікація і досвід працівників черкаського водоканалу та підрядної організації, а також застосування сучасних матеріалів та техніки забезпечили належну якість виконання робіт відповідно до нормативних технологічних вимог.

Про це інформують у Черпкаській міській раді.

Залиште коментар