Завдяки програмі «Громадський бюджет» у Південно-Західному районі з`явився свій Інтелект-Центр

Завдяки програмі «Громадський бюджет» у Південно-Західному районі з`явився свій Інтелект-Центр

У бібліотеці №2 для дітей, що у Південно-Західному районі Черкас, відкрили Інформаційний Інтелект-Центр. Він з’явився завдяки перемозі проекту у програмі «Громадський бюджет». 2018 року за нього віддали свої голоси 1123 жителі міста Черкаси.

Проект обійшовся у 140 тис грн, розповіла завідуюча бібліотекою-філією №2 для дітей Черкаської міської ЦБС Лариса Осколкова.

«За ці кошти ми мали можливість придбати: проектор, екран, ноутбук, роутер, мікрофони, акустичну систему, електронну книгу. Все це дає нам можливість впроваджувати в життя нашу ідею зі створення інтелект-центру «Південно-Західний», – зазначила завівдуюча.

Інформаційний Інтелект-Центр сімейного типу для мешканців міста включатиме три напрямки:
• традиційна бібліотека: фонд класичної літератури, фонд сучасної літератури, періодичні видання;
• медіа-центр: відеоматеріали, аудіоматеріали, електронні ресурси;
• спеціалізований напрямок роботи: центр профорієнтації, центр правової та психологічної підтримки, центр розвитку творчих здібностей, центр дозвілля.

Заступник міського голови Людмила Бордунос, яка завітала на презентацію проекту «Інформаційний Інтелект-Центр «Південно-Західний», подякувала керівництву бібліотеки і департаменту освіти та гуманітарної політики за те, що цей проект вдалося реалізувати, а також закликала містян активніше брати участь у програмі «Громадський бюджет».

«У нас уже поданий на розгляд сесії новий проект програми «Громадський бюджет» на наступні три роки. Ми закликаємо максимально брати участь у цій програмі. На прикладі цієї бібліотеки ми бачимо, як можна реалізувати бажання колективу та відвідувачів. Ми хочемо, щоб у наступному році з бюджету виділили вже 20 млн грн на реалізацію кращих ідей і проектів», – зауважила Людмила Бордунос.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар