Завдяки черкаському “батьківщинівцю” 32-га школа буде з дахом

Завдяки черкаському “батьківщинівцю” 32-га школа буде з дахом

За ініціативи “батьківщинівця” депутата Черкаської обласної ради Романа Буданцева із міського бюджету виділено 200 тис.грн  на ремонт даху Черкаської загальноосвітньої школи №32.

Покрівля над приміщенням шкільної спортзали почала протікати весною, коли танув сніг. В результаті приміщення стало непридатним для занять дітей і вони змушені були займатись фізкультурою і спортом деінде.

Після особистого звернення Романа Буданцева до депутатів Черкаської міської ради рішенням сесії міськради необхідні на ремонт даху кошти були виділені. Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” написав Роман Буданцев.

“Черкаська 32-га школа скоро буде з новим дахом. Залишилось тільки дочекатися відповідних документів з експертизи – і можна починати роботи. Покрівля над приміщенням спортзали почала протікати весною, коли танув сніг. В результаті приміщення стало непридатним для занять дітей і вони змушені були займатись фізкультурою і спортом деінде. Самотужки директору школи вирішити проблему не вдалося. Після мого особистого звернення до депутатів рішенням сесії міської ради було виділено 200 тисяч гривень на ремонт даху”, –  пише Роман Буданцев.

Залиште коментар