Завершено поточний середній ремонт автодороги р-10 у селі Мошни Черкаського району

Завершено поточний середній ремонт автодороги р-10 у селі Мошни Черкаського району

Про перші результати #Великого_будівництва на Черкащині прозвітувала Служба автомобільних доріг Черкаської області. У селі Мошни – одній із ділянок автодороги Р-10, завершено роботи з відновлення дорожнього покриття.

У селі Мошни Черкаського району на автодорозі Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук закінчилися роботи з поточного середнього ремонту на ділянці км 45+800 – км 52+800, які проводилися на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Ремонтні роботи на даній ділянці розпочалися ще у 2018 році. Але через недостатнє фінансування, ремонтні роботи завершилися цього року завдяки підтримці програми Президента України «Велике будівництво». Загалом у селі Мошни відремонтовано 7 км автодороги Р-10.

На цій ділянці автодороги Р-10 у рамках поточного середнього ремонту підрядною організацією було виконано комплекс робіт:

– влаштовано посилення основи дорожнього одягу, укріплено узбіччя;

– влаштовано 7 зупинкових та посадкових майданчиків;

– встановлено два нових автопавільйони для громадського транспорту;

– влаштовано два шари асфальтобетонної суміші на проїжджій частині площею 101 832 кв. м;

– влаштовано 650 метрів тротуарів на центральній вулиці села Мошни;

– влаштовано з’їзди з автодороги, нанесено 21 428 м дорожньої розмітки;

– встановлено 161 новий дорожній знак;

– влаштовано 319 метрів металевого бар’єрного огородження.

Також у рамках ремонтних робіт на цій ділянці дороги проведено поточний середній ремонт мосту через річку Вільшанка.

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснювали спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій, Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та незалежна організація ДП «Дорожній контроль якості».

Наразі вже перевірено обсяги проведених робіт, проведено кернування для перевірки якості покладеного асфальту.

Ремонтні роботи фінансувалися із Державного Дорожнього фонду відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №36 від 29 січня 2020 року.

Завершення ремонту цієї ділянки автодороги Р-10 дозволить підвищити економічний та туристичний потенціал регіону. Роботи з відновлення дорожньої інфраструктури державного значення у Черкаському районі продовжуються. Наразі проводиться поточний середній ремонт 6 км автодороги Р-10 на ділянці км 28+800 – км 36+800 у селі Софіївка Черкаського району.

За амбітними планами Укравтодору у межах Черкаської області у 2020 Службою автомобільних доріг у Черкаській області заплановано виконати поточний середній ремонт на майже 20,5 км автодороги державного значення Р-10. Влітку розпочнеться поточний середній ремонт ділянок автодороги Р-10 між селами Софіївка і Мошни (4,5 км) та від села Мошни до села Будище Черкаського району (6 км).

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Пресслужба САД у Черкаській області

Залиште коментар