Завідувачку Територіального центру надання соціальних послуг провели на заслужений відпочинок

Завідувачку Територіального центру надання соціальних послуг провели на заслужений відпочинок

Завідувачку відділення денного перебування №1 Територіального центру надання соціальних послуг м.Черкаси Людмилу Матвієнко провели на заслужений відпочинок. Вона пропрацювала у соціальній сфері 33 роки, за цей час її підопічними були майже 30 000 містян. Про це повідомила пресслужба Черкаської міської ради.

Свою повагу Людмилі Матвієнко прийшли засвідчити керівництво міста і департаменту соціальної політики, територіального центру, колеги.

Вона починала свій трудовий шлях соціальним працівником, обіймала керівні посади у відділеннях територіального центру, останні 6 років завідувала відділенням денного перебування № 1. У березні 2023 року нагороджена медаллю «За сумлінну працю».

З нагоди виходу на заслужений відпочинок Людмилі Матвієнко вручили подяку Черкаського міського голови – за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, відданість обраній справі, внесок у реалізацію державної соціальної політики в місті Черкаси.

«Люди, які стільки років працюють в одному закладі, допомагають людям і роблять добро, заслуговують найбільшої похвали. Тим більше, якщо це робота в територіальному центрі, пов’язана з допомогою тим категоріям, які найбільше цього потребують. Від імені влади і громади Черкас дякую за сумлінну працю», – сказав Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

«Ви не просто виконували роботу, а жили тут життям своїх підопічних і колективу. Зараз відділення денного перебування №1 обслуговує близько 1200 підопічних, які щодня поспішають у заклад, де їх зустрічають теплом і турботою. Нехай сторицею вертається вам все добро, яке ви зробили для людей», – сказала заступниця міського голови Марина Гаркава.

Людмила Матвієнко у свою чергу подякувала очільнику черкаської громади, адміністрації міста і територіального центру, всім колегам.

«Звичайно, серце тремтить, але це життя, – сказала Людмила Сергіївна. – Більше 30 років я пропрацювала в соціальній сфері і жодного дня не шкодую, що прийшла у цю непросту, але потрібну суспільству галузь. Ми робимо хорошу справу і люди це розуміють. Нехай розвивається наш територіальний центр і місто Черкаси. За потреби я готова прийти і допомогти своєму колективу».

Надалі Людмила Матвієнко планує займатися своїм хобі – вирощувати декоративні вуличні квіти, які й зараз прикрашають подвір’я територіального центру.

Залиште коментар