Завод із виробництва холодильників готують до запуску у Черкасах

Завод із виробництва холодильників готують до запуску у Черкасах

Чеський холдинг Saturn готує до запуску завод із виробництва холодильників. Це 30 мільйонів доларів сумарних інвестицій, повідомляє shotam.info з посиланням на Ukraine News Today.

Потужність заводу 300 000 холодильників на рік. Тут з’явиться 500 робочих місць. Ринки збуту: Україна, країни ЄС.

Вже цієї осені на виробництві розпочнуть виготовляти холодильники 9-ти різних видів.

Як повідомлялося, холдинг Saturn Home Аppliances (Чехія) інвестував $30 млн у виробництво побутової техніки в Черкасах. Новий завод розташований на території колишнього машинобудівного заводу «Строммашина».

На початку 2018 році на підприємстві запустили виробництво духовок. Виробництво холодильників планувалося налагодити в березні цього року.

Підприємство розраховане виробництво духовок – 200 тис. од. в рік, холодильників – 300 тис. в рік, конвекторів – 25 тис. од. в рік, при цьому в цілому планується працевлаштувати 1 тис – 1,2 тис. працівників (в тому числі 500 осіб – на заводі холодильників).

Сьогодні компанія вже поставляє побутову техніку вироблену в Україні під брендом Saturn в 9 країн ЕС. Компанія має представництва також в ОАЕ, поставляє в країни Африки.

Раніше найбільшим виробником холодильників був завод «Норд» в Донецьку, який змушений був припинити свою роботу через неможливість вести виробничу діяльність в умовах, що склалися.

Залиште коментар