Заява Черкаської міського голови Анатолія Бондаренка стосовно будівництва спортивної зали в 34-ій школі 

Заява Черкаської міського голови Анатолія Бондаренка стосовно будівництва спортивної зали в 34-ій школі 

Через дії Єдиного тендерного комітету та казначейських органів, будівництво спортивної зали в 34-ій школі затягується (документ)

Заява Черкаської міського голови Анатолія Бондаренка:

Під час останньої сесії депутати перерозподілили майже 9 млн грн із капітального ремонту спортивної зали в 34-ій школі лише з однієї причини – неможливості використати ці кошти за призначенням.

Більше року тому я звернув увагу громадськості на дії Єдиного тендерного комітету – ось і дотепер ми «пожинаємо» ці наслідки: казначейська служба не зареєструвала необхідну угоду та категорично відмовила у фінансуванні зали через те, що процедура закупівлі була проведена за участі Єдиного тендерного комітету. Всі посадовці мерії і депутати добре знали про цю проблему.

З огляду на це міська рада на останньому пленарному засіданні прийняла рішення спрямувати частину цих видатків на поточний ремонт доріг – зараз, як ніколи, маємо сприятливі умови для асфальтування вулиць.

Питання розвитку спорту та ремонту доріг – однаково важливі для громади, і тому намагання деяких депутатів маніпулювати пріоритетами, мене дивують і обурюють.

Ми обов’язково добудуємо цю сучасну спортивну залу і облаштуємо її найкращим інвентарем.

Тому заплановану деякими депутатами акцію – розцінюю як звичайний популізм і дешевий піар. Скажу більше – «прикриватися» дітьми, аби задовольнити свої політичні амбіції – остання справа.

Залиште коментар