Заява Черкаської обласної організації партії ВО «Батьківщина» щодо тиску на нового голову Черкаської міської виборчої комісії

Заява Черкаської обласної організації партії ВО «Батьківщина» щодо тиску на нового голову Черкаської міської виборчої комісії

У зв”язку з інцидентом, що стався із головою Черкаської міської виборчої комісії Владиславом Юрченком, Черкаська обласна парторганізація “Батьківщина” зробила заяву.

Про це повідомляє “ПроГоловне“.

Заява Черкаської обласної організації партії ВО «Батьківщина» щодо тиску на нового голову Черкаської міської виборчої комісії

Черкаська обласна організація партії ВО «Батьківщина» занепокоєна спробами залякування новопризначеного голови Черкаської міської виборчої комісії Владислава Юрченка, представника партії ВО «Батьківщина» і вважає це черговим випадком провладного тиску на місцеве представництво партії ВО «Батьківщина» та на міського голову Черкас Анатолія Бондаренка, керівника обласного партосередку, якого за будь-яких обставин хочуть позбавити депутатської та електоральної підтримки. Таким чином опоненти прагнуть напередодні президентських виборів звільнити політичне поле обласного центру від представника вагомого політичного конкурента, яким за соціологічними опитуваннями є нині «Батьківщина» та її лідер Юлія Тимошенко.

Як стало відомо, вчора, 21 червня 2018 року, новопризначений голова Черкаської міської виборчої комісії Владислав Юрченко о 17-30 помітив переслідування своєї машини. Авто марки «MERCEDES Vito» вишневого кольору із тонованими вікнами переслідувало голову Черкаської МВК більше двох годин і припинило супроводжувати його лише на виїзді з міста. З приводу цього інциденту Владислав Юрченко зробив відповідну заяву у поліцію, яка зареєстрована за №33327.

Черкаська обласна організація партії ВО «Батьківщина» вважає такі дії політичним тиском та переслідуванням.

Така ситуація є логічним продовженням інциденту із незаконним відкликанням п’ятьох депутатів Черкаської міської ради Альони Цегвінцевої, Тетяни Чорнобіль, Максима Шадловського (Партія Вільних демократів), Віталія Косяка (Радикальна партія Олега Ляшка) та Максима Скорика (ВО «Черкащани»), які зайняли принципову позицію та підтримують міського голову Черкас Анатолія Бондаренка у боротьбі з хабарництвом, фінансовими схемами, розкраданням міського бюджету.

На сьогодні дії міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, який відстоює інтереси мешканців міста і вирішує проблеми місцевої громади, підтримує більшість депутатів Черкаської міської ради, зокрема і депутати, яких хочуть відкликати.

Відкликання депутатів «промерської» більшості зменшить кількість депутатів, які не займаються політиканством, не підтримують корумповані дії своїх однопартійців, а працюють на благо виборців, які їх обрали. А відтак зменшиться і дієва підтримка нині діючого мера Черкас, оскільки запропоновані рішення міського голови щодо важливих процесів життєдіяльності міста «блокуються» опонентами.

Залякування ж та тиск на нових членів Черкаської виборчої комісії, які мають розглядати питання відкликання депутатів за народною ініціативою, проводиться для зриву роботи комісії, яка покликана діяти в межах Законодавства.

У зв’язку з цим Черкаська обласна організація партії ВО «Батьківщина» вимагає від правоохоронних органів відкрити кримінальне провадження за фактом правопорушення щодо переслідування голови Черкаської міської виборчої комісії Владислава Юрченка.

Залиште коментар