Зеленський вже заперечує, що називав Бондаренка бандитом (відео)

Зеленський вже заперечує, що називав Бондаренка бандитом (відео)

Зеленський заперечує той факт, що під час своєї пресконференції з нагоди першого року правління він назвав мера Черкас “бандитом”. Про це на Фейсбуці повідомляє адвокат Анатолія Бондаренка Денис Ципін, пише dzvin.media.

Нагадаємо, 20 травня щодо міського голови Черкас Зеленський сказав дослівно наступне: “Я навіть не можу говорити про мера Черкас. Я не знаю, навіть, як говорити, коли міський голова має 19 кримінальних проваджень. Хто це? Я за один стіл із такими бандитами не сяду. Його обрали?! Це народ?! Будь-ласка, обирайте бандитів якщо хочете”.

Після цього Бондаренко звернувся до Печерського суду Києва з позовом про захист честі і гідності проти президента України Володимира Зеленського, оскільки жодних кримінальних проваджень щодо нього немає, з приводу чого він взяв навіть довідку із Генпркуратури.

Сьогодні ж Ципін повідомив, що до суду надійшло спростування слів Зеленського. Нібито президент мав на увазі не Бондаренка, а “корумпованих чиновників”.

Словом, творці вказаного документу намагаються знову в стилі “95-го кварталу” “з’їхати на дурника”, запевнивши всю країну, що не говорили того, що всі почули в прямому ефірі. Мовляв, не вірте очам і вухам своїм, а вірте нашій чистій совісті.

Детальніше – у відео:

Президент Зеленський заперечує в суді, що називав мера Черкас бандитом

#АдвокатДенисЦипін #Зеленський #мерЧеркас #АнатолійБондаренко #real_lawyer

Опубліковано Адвокат Денис Ципін Понеділок, 31 серпня 2020 р.

Залиште коментар