Жашківські рятувальники відпрацювали житловий сектор в сільській місцевості

Жашківські рятувальники відпрацювали житловий сектор в сільській місцевості

Наразі в області посилилися морози, а отже громадяни активніше почали обігрівати свої помешкання. Хто з допомогою газового обладнання, хто пічним опаленням, а хтось використовуючи електричні обігрівачі. Проте, у всіх випадках необхідно дотримуватися правил безпеки, адже при найменшій несправності чи недогляді за приладами опалення може виникнути пожежа.

З метою попередження таких випадків, 30 січня співробітники Жашківського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області, заручившись підтримкою працівників сільської ради, вирушили в профілактичний рейд житловим сектором села Скибин.

Як завжди, під час таких заходів, в першу чергу, учасники рейду приділили увагу самотнім мешканцям, громадянам похилого віку та тим, що потребують соціальної підтримки. Адже саме така категорія населення не мають часу, змоги або просто не помічають, що десь потрібно замазати тріщини на печі, розетки полагодити, або ж щось інше зробити.

Під час подвірних обходів, рятувальники нагадали господарями правила безпеки, яких необхідно дотримуватися використовуючи прилади опалення, електричне та газове обладнання. В окремих будинках, звернули увагу селян на недоліки у пічному опаленні та наголосили на негайному їх усуненню.

Як показало профілактичне відпрацювання житлового сектору основні правила пожежної безпеки начебто всі добре знають, проте трагедії не припиняються. Тому фахівці ДСНС залишили кожному господарю листівки з основними правилами пожежної безпеки в побуті та під час опалювального сезону, а також розмістили їх на інформаційних дошках села та адмінбудівель.

Подібні заходи в районі проводяться постійно і вже найближчім часом співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій вирушать до інших сіл району.

Залиште коментар