“Жнива переможців” відбулися у фізико-математичному ліцеї Черкас   (Фото)

“Жнива переможців” відбулися у фізико-математичному ліцеї Черкас (Фото)

На урочистій лінійці, присвяченій найуспішнішим вихованцям ФІМЛІ, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов нагородив вчителів та ліцеїстів грамотами, дипломами та медалями за  перше-третє місце на всеукраїнських, обласних та міських змаганнях і олімпіадах з різних предметів. Про це інформують на сайті Черкаської міської ради.
– Я пишаюся вашими досягненнями, – зазначив освітянин. – Приємно, що основна частина ліцеїстів – призери та переможці. Ви красиві, розумні та успішні. Я вірю в те, що лише успішна молодь збудує успішну країну! Так тримати! Хочу подякувати і вашим вчителям, які не шкодували сил, терпіння, наснаги і майстерності аби навчити цих дітей, зацікавити їх наукою, дати їм знання та вміння і виховати в них волю до перемоги.
За 2017-2018 навчальний рік ліцеїсти вибороли: 3 призових місця на Всеукраїнських олімпіадах і 7 призових місць за наукові роботи Малої Академії Наук; 36 призових місць на обласних олімпіадах і 14 призових місць за наукові роботи Малої Академії Наук; 95 призових місць на міських олімпіадах і 19 призових місць за наукові роботи Малої Академії Наук.
Всього 170 перемог в олімпіадах всіх рівнів вибороли учні, що становить більше 50% від загальної кількості учнів ФІМЛІ.
Особливі вітання лунали  для випускниці ФІМЛІ – чемпіонки цього року за кількістю нагород – Скирди Яни. У її доробку:
І місце – фінал Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Golden Byte»-2018 (номінація Junior Competition).
І місце – фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2018 року (секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм)
ІІ місце – фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2018 року (секція комп’ютерні системи та мережі)
ІІ місце фінальний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів з програмування імені професора П.І.Федорука “Webcontest-2017” (номінація: IT-спеціаліст)
ІІІ місце – фінал Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» (номінація: робототехніка та робототехнічні системи)
ІІІ місце – фінальний етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2017 року (секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм)
Крім цього, дівчина – сертифікований учасник Міжнародного Форуму “INNOVATION MARKET” та Китайсько-Української виставки технологій та інновацій 21-24 листопада 2017 року в м.Київ (сертифікат за участь та успішне освоєння програми підвищення кваліфікації з питань інноваційного розвитку).
Висловлюємо подяку науковому керівнику – Білогородському Ю.С.

Залиште коментар