Житель Золотоноші замалим не вбив трьох земляків, кинувши в них гранату

Житель Золотоноші замалим не вбив трьох земляків, кинувши в них гранату

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом закінченого замаху на умисне вбивство двох і більше осіб, вчинене способом небезпечним для життя багатьох осіб, з хуліганських мотивів, вчиненому за попередньою змовою групою осіб за ознаками вчинення злочину, передбаченого п.п. 1, 5, 7, 12 ч. 2 ст. 115 КК України.

Про це повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 27.12.2014 року близько 03 години чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння та знаходячись на території домоволодіння в м. Золотоноша, за попередньою змовою з товаришем, маючи прямий умисел на скоєння умисного вбивства двох і більше осіб, направлений на протиправне позбавлення життя потерпілих (трьох жителів м. Золотоноша), тобто усвідомлюючи характер свого діяння, передбачаючи його суспільно-небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, способом, небезпечним для життя багатьох осіб, з хуліганських мотивів, тобто з мотивів явної неповаги до суспільства, ігноруючи правила взаємоповаги, засади моральності, з особливою зухвалістю, перебуваючи в людному місці, не поважно ставлячись до громадського порядку, ігноруючи існуючі в суспільстві елементарні правила моралі, та прагнучи показати свою зневагу до таких правил і норм поведінки, в невстановленій в ході досудового слідства по черговості дістав гранату РГД-5 та гранату Ф-1, кинув вказані гранати в бік потерпілих.

Потерпілі перебували в зоні ураження вибухових пристроїв та могли зазнати ушкоджень, при цьому зловмисник виконав всі дії, які вважав би необхідними для доведення злочину до кінця. але злочин не було закінчено в зв’язку з тим, що потерпілі залишилися живими, тобто з причин, які не залежали від його волі, після чого з метою уникнення відповідальності за вчинене кримінальне правопорушення з місця вчинення злочину зник.

01.09.2017 встановлено місце знаходження та затримано чоловіка, після чого його доставлено до Золотоніського міськрайонного суду де відносно нього обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

07.12.2017 обвинувальний акт відносно злочинця направлено до Золотоніського міськрайонного суду, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Залиште коментар