Жителі одного з черкаських сіл самі почали ремонт дороги (відео)

Жителі одного з черкаських сіл самі почали ремонт дороги (відео)

Жителі села Медведівка самостійно почали ремонтувати ділянку дороги територіального значення. Це 2 кілометри, які прокладені через їхній населений пункт. Про це Суспільному розповів голова Медведівської об’єднаної територіальної громади Олексій Лавріненко. Чоловік каже, що капітального ремонту тут не робили 15 років.

Про це ідеться в сюжеті “Суспільного”,

Місцеві жителі села Медведівка засипають ями на дорозі, яка проходить через їхній населений пункт. Для латання автошляху використовують відходи від місцевої котельні, розповідає Володимир Кибало.

“Засипаємо оці ямки, для того щоб можна було нормально проїхати, не бити диски, шини на машинах”.

До цієї ініціативи долучилось 6 селян. Володимир Кибало каже, стомився ремонтувати своє авто, тому взявся за відновлення автошляху.

“Неможливо уже проїхати, ями такі величезні, а це центр села, треба ж щось робити”.

Водійка Людмила Горба живе в сусідній Головківці, їздить щодня до Медведівки на роботу.

“Я на цій дорозі розбила одну машину, тепер ось добиваю братову, бо в мене немає чим добиратися на роботу. Я працюю з 8 до 5, а автобуси у такий час не ходять, то мені доводиться бити тут авто”.

Зі слів голови Медведівської об’єднаної територіальної громади Олексія Лавріненко, гроші з бюджету ОТГ на це не витрачають, люди працюють безкоштовно. Роботи розпочали два тижні тому, додає чоловік.

“Це тимчасова можливість проїзду дороги. Тут рух великий розбивають колеса і пасажирські автобуси, і ті що їдуть на Чигирин, на Суботів, це туристи, це шкільні автобуси і населення все, тому треба робити”.

Дорога у Медведівці – це територіальний автошлях Суботів – Медведівка – Кам’янка. ЇЇ протяжність 43 кілометри. Розповів виконуючий обов’язки начальника служби автомобільних доріг області Юрій Журавльов.

“Та дорога, про яку ви говорите, це територіальна дорога, це зосередження соціальної значимості для регіону, тому що там відбувається багато подій. На даний час того фінансування, яке було в минулих роках, не вистачило цього щоб зробити цю дорогу”.

І додав, що для ремонту цієї дороги в 2020 році грошей також не передбачено.

Залиште коментар