Жителі одного з черкаських будинків уже місяць без ліфта

Жителі одного з черкаських будинків уже місяць без ліфта

У будинку по Героїв Дніпра, 65 уже місяць не працює ліфт. Про це під час виконкому повідомив депутат міської ради Юрій Тренкін, пише “Вичерпно“.

За його словами, цей будинок досі не переданий нікому на баланс, а такі ж самі проблеми є і у будинках по вулицях Героїв Дніпра, 61 і 63.

Також депутат відзначив, що у цьому будинку проживають афганці, ветерани, які просто не можуть вийти на вулицю, поки не працюють ліфти.

На виконкомі відмітили, що загалом на ремонт ліфтів потрібно понад 150 тис. грн.
«Проблема цього будинку, — говорить директор департаменту ЖКК Сергій Танюк, – в тому, що там не утворене ОСББ. Як тільки буде створене ОСББ, справа зрушить із місця».
За словами першого заступника міського голови Черкас Станіслава Овчаренка,  наразі у міськраді визначать людину, яка займатиметься цим будинком.
На засідання також завітали представники 4 під’їздів будинку.
– Коли нам виставляли рахунки, то ми відносилися до СУБу, а коли мова йде про ремонт ліфтів, то ми самостійна одиниця, — відзначив юрист від мешканців будинку.
Наразі, говорять люди, про створення ОСББ вони не думають. На їхню думку, потрібно спочатку їх передати комусь на баланс.
 — Департамент ЖКК, департамент економіки та юридичний департамент мають спільно напрацювати механізм, завдяки якому ми зможемо оплатити їм ремонт ліфтів, — відзначивСтаніслав Овчаренко.
У свою чергу Танюк відзначив, що  по поточному ремонту у них ліфти обслуговувалися, а питання постало, коли мова зайшла про капітальний ремонт.
– Ніхто на себе не візьме відповідальність по ремонту цих ліфтів, адже там можуть постраждати люди. Тому ми зараз декілька тижнів можемо говорити і все одно упремося у створення ОСББ, — сказав він.

Залиште коментар