Злодіям, що крали обладнання з базових станцій Київстар, винесено вирок

Злодіям, що крали обладнання з базових станцій Київстар, винесено вирок

Черкаський районний суд виніс вирок групі злодіїв, які займалися крадіжками з базових станцій оператора мобільного зв’язку «Київстар».

 Судовим рішенням Черкаський районний суд Черкаської області 13.12.2017 трьом зловмисникам було винесено вирок про позбавлення волі на строк 4 роки і 1 місяць.

«На цей раз все отримали реальні терміни і будемо сподіватися хороший урок на майбутнє», – прокоментував рішення суду фахівець відділу корпоративної безпеки мобільного оператора «Київстар» Дмитро Чайка.

Відомо, що велика частина крадіжок устаткування здійснюється з метою перепродажу. Для того, щоб ефективніше боротися з такими випадками, Київстар закупив нові акумуляторні батареї, на які нанесено спеціальне незмивне маркування.

Наявність такого маркування зробить скрутним подальший перепродаж краденого майна, а також дозволить правоохоронним органам швидше ідентифікувати «походження» обладнання, у випадках виявлення у зловмисників. Вже скоро акумулятори зі спеціальним маркуванням будуть на всіх базових станціях компанії.

«У загальному і цілому, за цей рік було багато пійманих злочинців, багато повернутого майна і дуже багато спільного і злагодженої роботи з правоохоронними органами, яка і привела до таких результатів», – підвів підсумок Дмитро Чайка.

Згідно з даними української Асоціації операторів телеком зв’язку (ТЕЛАС) за останні кілька років збитки, завдані телеком ринку в результаті розкрадань обладнання мереж зв’язку, перевищує 700 млн грн.

За повідомленням прес-служби Київстар.

Залиште коментар