«Золото» на Всеукраїнських змаганнях здобула уманська веслувальниця

«Золото» на Всеукраїнських змаганнях здобула уманська веслувальниця

В місті Дніпро завершився кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. Про це інформують на сайті “Новини Черкас“.

Уманчанка Юлія Юрійчук здобула золоту нагороду у заїзді байдарок-двійок на дистанції 1000 м, чим ще раз підтвердила, що гідна міської стипендії перспективним спортсменам міста яку вона отримує.

В змаганнях взяли участь 460 спортсменів, 27 команд представляли 22 області України та м. Київ.

Ці змагання були представницькими: 4 заслужені майстри спорту, понад 28 майстрів спорту України міжнародного класу, 157 майстрів спорту України, 195 КМС.

Приємно, що уманчани також гідно виступили на цих престижних змаганнях, пише Вечірня Умань. http://vch-uman.in.ua

Уманчанка Юлія Юрійчук здобула золоту нагороду у заїзді байдарок-двійок на дистанції 1000 м, чим ще раз підтвердила, що гідна міської стипендії перспективним спортсменам міста, яку вона отримує.

Команда Черкаської області, до складу якої увійшли 15 уманчан, серед юніорів посіла 7 місце, серед дорослих – 13 місце та загальнокомандне – 9 місце серед 27 команд України.

Такий виступ є безперечним успіхом тренерів Іщенка Володимира, Рожанського Олександра, Грязнова Владислава, а все разом – успіх уманської школи веслування.

Залиште коментар