10 років поспіль не виходить з дому черкаська пенсіонерка (відео)

10 років поспіль не виходить з дому черкаська пенсіонерка (відео)

10 років у полоні власної квартири. Пенсіонерка із Черкас Наталя Назаренко після того, як стала пересуватися на візку, жодного разу не виходила на двір, інформує “Свідок НТН“.

У під’їзді просто немає пандусу. Усі благання жінки його встановити, керівник ОСББ ігнорує.

Балконне вікно – єдиний зв’язок із зовнішнім світом для Наталі. Десять років тому жінка перестала ходити після операції на коліні. Так стала заручницею власної квартири. Диван для неї – і спальня, й кабінет і кухня.

– Оце тут у мене й посуд стоїть мій. Подають його мені Іра, мій соціальний працівник, та чоловік, – розказує жінка.

Та найбільша біда пенсіонерки в тому, що вона не може вийти на вулицю, бо елементарно відсутній пандус на першому поверсі.

– Я вважаю, що це не нормально. А з ним домовитися я теж не можу. Він грубить. Він каже, що треба робити збори, – розповідає жінка.

Керівника ОСББ на місці не застаємо. Зв’язалися з ним телефоном. Він каже, що донедавна у Наталії не було навіть довідки про інвалідність, тож і питання пандуса не вирішували на зборах. Бо це було б порушення процедури.

– Якщо вона напише заяву, обґрунтує це, збере всі свої документи, щоб була підстава для винесення його на збори, – каже чоловік.

Міські чиновники готові профінансувати 90 відсотків вартості встановлення пандуса. Але влада не може вплинути на людей, щоб ті проголосували за монтаж та зібрали решту необхідної суми.

Залиште коментар