100 учнів Черкаської школи № 18 взяли участь в «Калейдоскопі професій»

100 учнів Черкаської школи № 18 взяли участь в «Калейдоскопі професій»

В рамках проведення профорієнтаційної акції «Випускник-2018» та з метою  ознайомлення школярів з найбільш поширеними професіями на Черкащині, днями, фахівцями Черкаського міського центру зайнятості, організовано інтерактивний захід «Калейдоскоп професій» для 100 старшокласників Черкаської спеціалізованої школи № 18», повідомляє Черкаський МЦЗ.

На заході учні поділилися на три команди – «Еліт», «Переможці» та «Роботяги», не лише змагалися між собою на предмет того, хто більше знає про різноманіття професій, але і одночасно здобували нові знання та планували свій майбутній професійний вибір. Всі діти під час конкурсів і квестів мали змогу продемонструвати свої таланти, ерудицію та творчість.

За підсумками «Калейдоскопу професій» журі визначило команди переможці у трьох номінаціях – «Найактивніші», «Найкмітливіші» та «Найкреативніші». Діти були нагороджені дипломами та призами за участь в інтерактиві.

«Проведення таких заходів є важливим напрямком надання підтримки учням та випускникам навчальних закладів в усвідомленому виборі професії та створення передумов для успішної їх професійної самореалізації», – наголосила директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак. За її словами подібні проекти популяризують робітничий фах  та дозволяють розширити кругозір власного працевлаштування, адже, через інтерактивно-ігрову форму заходів у школярів формується розуміння  світу професій,   нових можливостей, нового вибору, який вже скоро має зробити кожен.

Завідувач навчальною частиною школи Тетяна Чернега подякувала спеціалістам центру зайнятості за проведення такого змістовного заходу та висловила побажання про подальшу спільну роботу в цьому напрямку, адже організація подібних профорієнтаційних квестів є дуже корисною та слугує ще одним кроком на шляху до зменшення молодіжного безробіття.

Наприкінці інтерактивну старшокласники дійшли висновку, що кожна людина в житті ставить перед собою конкретно визначені цілі та мету – і йде до них поетапно, насамперед, шляхом обрання, ще в шкільні роки, майбутнього фаху і навчального закладу, потім, вже будучи студентом, опановує омріяну спеціальність, а  ще пізніше, закріплює свій кваліфікаційний рівень практикою на роботі та стає справжнім майстром своєї справи.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар