108 мільйонів отримали за оренду земельних паїв на Шполянщині

108 мільйонів отримали за оренду земельних паїв на Шполянщині

За оперативними даними про розрахунки за оренду земельних паїв в Шполянському районі в 2016 році сільськими трударями отримано 108182,8 тис. грн. Про це повідомляє онлайн-газета “Новини Черкас” з посиланням на сайт Шполянської райдержадміністрації.

Всього загальна площа земель, що знаходиться в оренді сільськогосподарських підприємств складає 49082,52 га. (для порівняння – загальна площа сільськогосподарських угідь в районі становить 87856,1 га).

Середній відсоток орендної плати по договорах оренди землі по району становить 5,4%. (середньо обласний рівень – 5,65%)

Відповідно до доручення голови Черкаської облдержадміністрації від 22.03.2016 №12-д питання збільшення розміру орендної плати за використання земельних часток (паїв) до рівня 8% грошової оцінки землі стоїть на контролі райдержадміністрації.

Райдержадміністрація рекомендує орендарям земельних часток (паїв) району всіх форм власності вжити заходів щодо збільшення орендної плати до рівня 6,5%.

Кошти, які надходять до бюджету району, спрямовуються для вирішення соціально-побутових питань, виплат заробітної плати вчителям, медичним працівникам, працівникам культури району, розвитку соціальної сфери та сільських територій району.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар