120 безробітних шполян знайшли роботу на ярмарках вакансій

120 безробітних шполян знайшли роботу на ярмарках вакансій

З метою якісного укомплектування вільних вакансій та підбору відповідного персоналу служба зайнятості спільно з соціальними партнерами та місцевими роботодавцями організовують ярмарки вакансій на підприємствах. Про це “Економіка сьогодення” дізналась від прес-служби Шполянського РЦЗ.

Так, протягом 2016 року фахівцями Шполянського районного центру зайнятості за участю роботодавців ПАТ «Лебединський насінневий завод», районний військовий комісаріат, ПАТ «Миронівська птахофабрика», ПП «Юпітер», ПП «Євробуд-П», ПП «НІК», ФГ «Вікторія» та підприємців Невечеря, Мальчика, Плохути і Сіденко було проведено 6 ярмарків і міні-ярмарків вакансій для 131 безробітного.

В результаті проведених заходів 120 осіб було працевлаштовано на такі посади як: сортувальники готової продукції, водії, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, підсобні робітники, прибиральник виробничих приміщень та інші. Також було укладено та виконано 10 договорів на проведення тимчасових робіт за участю безробітних та 3 договори на стажування пошукачів.

Під час проведення ярмарків вакансій всі бажаючі проконсультувалися з фахівцями центру зайнятості, поспілкувалися з представниками роботодавців, дізналися про послуги служби зайнятості, вільні вакансії на підприємствах та отримали роздатковий матеріал.

Довідково: послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям:

– допомога в укомплектуванні підприємств персоналом;

– проведення професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця;

– підбір тимчасових працівників з числа осіб, що перебувають на обліку;

– надання компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні громадян, які потребують додаткових державних гарантій;

– здійснення компенсації витрат роботодавця на оплату праці при працевлаштуванні зареєстрованих безробітних, з числа внутрішньо переміщених осіб.

– використання в роботі відеорезюме, відеовакансій, презентацій роботодавців, проведення спілкування з претендентами на роботу в режимі онлайн-співбесіди (за допомогою скайп-зв’язку);

– формування кадрового резерву для роботодавців з числа випускників навчальних закладів;

– надання консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності.

Залиште коментар